Veli Bilgilendirme Süreçlerimiz

Akademi’den Ailelere Notlar: Her eğitim döneminin başında Akademi ve Küçük Şeyler Anaokulları işleyişi ile ilgili yapılan bilgilendirmelerdir.

Aylık Veli Bilgilendirme: Her ayın ilk haftası, o ay içerisinde uygulanacak programların genel çerçevesi konusunda velilerin bilgilendirildiği dokümanlardır.

Haftalık Veli Bilgilendirme: Hafta boyunca uygulanacak etkinlik ve çalışmaların günlük olarak özetlendiği bilgilendirmelerdir.

Veli Bülteni: Aylık bültenler, okullarımızda o ay içinde yapılan okul ve sınıf etkinlikleri ile ilgili eğitsel yaşantılar hakkında velilere bilgi vermek amacıyla hazırlanan, fotoğraf ve görsellerle zenginleştirilmiş dokümanlardır.

Özel Durumlar İçin Veli Bilgilendirme Yazıları: Okullarımızda velilerin bilgilendirilmesi gereken özel konular için Akademi ya da ilgili uzmanlar tarafından hazırlanan dokümanlardır.

Akıllı Telefon Uygulaması: Android ve IOS işletim sistemleri ile uyumlu aplikasyon hizmetimiz ile bütün velilerimizin ortak ve hızlı bilgi edinmesini amaçlayan uygulamadır.

Veli Memnuniyet Anketi Uygulaması: Her sene Mayıs ayında Küçük Şeyler Anaokulları velilerinin kullanımına açılıp, sonuçlarının titizlikle değerlendirildiği ve okul geliştirme çalışmalarında aktif olarak kullanılan bir uygulamadır.

Yemek Listesi: Akademi tarafından okullarla paylaşılan, çocuklarımızın beslenme düzenlerinin de tıpkı diğer süreçlerde olduğu gibi ortak bir dile yürütüldüğü sistemdir.

whatsapp İle İletişim

Mesaj Atın

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this